VÍTEJTE

Produkce ve vlastní manufaktuře

… v naší firmě, Braumanufaktur Werk 2, jejíž název prozrazuje, pro co nám obrazně řečeno tluče srdce. Manufakturní způsob výroby spočívá v úzké specializaci a vysoké kvalitě produkce a těží z umné rukodělné práce a technického know how. První slabika našeho jména naznačuje, že jsme praktici, kteří se ke svému poslání propracovali díky slabosti pro pivovarnictví. Takže nám můžete klidně věřit, že stočíme, natočíme a vytočíme cokoliv a kohokoliv!

Náš příslib kvality: prodejem naše snaha nekončí; o spolehlivé stáčení Vaší tekuté lahůdky se 100% chutí – ať už piva, čaje, ledového čaje či jiného produktu – se Vám postaráme i v budoucnu.

Tým firmy Braumanufaktur Werk 2

STÁČÍRENSKÁ TECHNIKA

Z GROSSALMERODE
DO SVĚTA

Zatímco velké pivovary spíše bědují nad klesajícími tržbami, malé a střední podniky se díky inovativním pivovarským koncepcím a schopnosti rychle reagovat na trendy naopak těší rostoucí oblibě. Trh, jako by znaven „jednotným“ pivem, čerpá čerstvou mízu z nových pramenů jako je například craftbeer. K jejich výrobě však producenti z řad malých a středních podniků potřebují vhodné stáčecí systémy, a to za rozumnou cenu a s přesvědčivou efektivitou, výkonem a spolehlivostí. A právě takovou stáčírenskou techniku Vám tým firmy Braumanufaktur Werk 2 dokáže nabídnout.

Přitom je úplně jedno, zda se teprve chystáte začít, anebo zda jste již zkušení profíci, a plánujete rozšířit stávající sortiment – my prostě víme, jak na to, a hlavně víme, jak Váš lahodný produkt stočit do lahví nebo soudků co nejlépe. Naše stáčírenská technika o kapacitě od 100 do 1000 lahví za hodinu, v závislosti na velikosti, je pro menší pivovary jako dělaná. Jde nám o to, abyste v lahvích nakonec měli přesně to, co jste si v cisternách s láskou nachystali.

VÝHODY PRO VÁS

Baví nás vyvíjet nová řešení

výborný zákaznický servis

zkušený tým

flexibilita a adaptabilita

vyzkoušená a osvědčená řešení

individuální komunikace

výroba ve vlastní manufaktuře

ochota plnit atypická přání

vysoká kvalita za férovou cenu

ŘEMESLNÝ UM

Ať už budete stáčet pivo, jablečné víno, čaj, kombuchu nebo nějaký jiný nápoj – s našimi speciálně koncipovanými a konstruovanými stroji získáte současně také jedinečné provozně-technické kontrolní nástroje.

Dojmy

VAŠE PRODUKTY – NAŠE ŘEŠENÍ

Vyrábíme ručně pro nápojářský průmysl. Disponujeme potřebným know how. Naše systémy jsou precizní, mají dlouhou životnost a splní Vaše velikostní, kapacitní a kvalitativní požadavky.

STÁČENÍ

Nabízíme špičkovou stáčecí technologii, kterou jsme schopni přizpůsobit Vašim potřebám. Ruční i automatizované funkce Vám zajistí maximální možnou kontrolu nad výsledným produktem. Zabezpečíme kupříkladu, že Vám během stáčení nebude unikat CO2.

Manufakturní

V ČEM EXCELUJEME

POKROK DÍKY SPOLUPRÁCI

Jestliže se zajímáte o vývoj a výrobu nových strojů, budeme rádi, když se nám ozvete. Společně vyvineme zbrusu nový systém – podle Vašich požadavků a s našimi společnými nápady.

komunikace

KONTAKTNÍ ÚDAJE

PRÁVNÍ PODMÍNKY

REALIZACE

Sledujte nás

Kvalitní a bohatá nabídka